До уваги рибалок Баришівської громади

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області у зв’язку з техногенною катастрофою, що призвела до значної загибелі водних біоресурсів, НАГОЛОШУЄ:

• Внаслідок забруднення річки Сейм (Сумська область) та річки Десна (Чернігівська та Київська області) спостерігається масова загибель риби. Споживання такої риби може викликати харчові отруєння, зокрема ботулізм – дуже небезпечне та часто смертельне захворювання.
  • Рекомендовано утриматися від придбання та вживання свіжовиловленої риби і продуктів з неї, оскільки жоден спосіб приготування не зробить її безпечною.
  • Уникайте купівлі копченої, солоної та в’яленої риби на стихійних ринках, особливо тієї, що виготовлена в домашніх умовах без лабораторного контролю.

Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей!