Безпечне літо

Працівниками служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції Броварського ВП Юрієм Мойсієнком та поліцейським офіцером Баришівської громади Антоном Палієм проведено профілактичний рейд «Безпечне літо», в ході якого з дітьми та батьками проведено бесіди щодо безпечної поведінки дітей на воді в літній період.

Захід був спрямований на те, щоб створити безпечне літо для дітей. Батькам нагадали, що потрібно не залишати дітей самих, а навчати їх правил поведінки біля водойм. Використовувати надійні захисні плавзасоби, відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах.

Питання безпеки дітей є одним з пріоритетних напрямків роботи соціальних служб та поліцейських. Тому, таку інформаційно-роз’яснювальну роботу планується проводити упродовж всього літнього сезону.