Відбулось засідання конкурсного комітету виконавчого комітету Баришівської селищної ради

14.07.2021 о 10:00 у приміщенні Баришівської селищної ради відбулось засідання конкурсного комітету виконавчого комітету Баришівської селищної ради з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Баришівської селищної ради.

На порядок денний засіданні було винесено такі питання:

1. Про деякі питання в організації проведення конкурсу.
  2. Відкриття конвертів з позначкою 2 та оголошення інформації про об’єкти конкурсу, на які претендує перевізник відповідно до поданих ним заяв.
  3. Визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Баришівської селищної ради.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 02.06.2021 № 133 «Про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» на конкурс внесено 6 (шість) об’єктів конкурсу, які включають 6 (шість) міських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі Баришівської селищної ради. Всього надійшло 3 (три) заяви на 3 (три) об’єкти конкурсу від 1 (одного) перевізника.

Враховуючи те, що на конкурс було подано 3 (три) заяви лише від 1 (одного) перевізника-претендента – ТОВ «Підприємство «Троїцька Артіль», за результатами розгляду поданих на конкурс перевізником документів та відповідно до проведеної бальної системи оцінки пропозицій, переможцем визнано перевізника-претендента – ТОВ «Підприємство «Троїцька Артіль».

За результатами проведеного засідання, конкурсним комітетом було вирішено: рекомендувати організатору конкурсу (виконавчому комітету Баришівської селищної ради) надати право на обслуговування маршрутів загального користування:

• № 5 «смт Баришівка – с. Сезенків»;
  • № 6 «смт Баришівка – с. Поділля»;
  • № 7 «смт Баришівка – с. Лукаші» – ТОВ «Підприємство «Троїцька Артіль» та укласти з ним договір терміном на 5 (п’ять) років.

Відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради