Баришівський РС: проведено позапланові перевірки по дорученню Прем’єр-Міністра України

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19 та вказівки ДСНС України від України від 11.12.2019 № 02-17767/261, з метою здійснення контролю за виконанням вимог Кодексу цивільного захисту України, інших законодавчих та нормативно-правових актів у сфері техногенної та пожежної безпеки в Баришівському районі та м. Березань тривають позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей.

Так, в період з 8 по 9 січня фахівці Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області провели позапланові перевірки 5 дошкільних та 1 загальноосвітнього навчального закладу. Співробітники ДСНС ретельно інспектували наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, наявність та стан евакуаційних виходів, електрогосподарства, протипожежних джерел водопостачанням, систем протипожежного захисту.