Напередодні свята Різдва ми підсвідомо чекаємо справжнього дива. І дива стаються! У кожного, хто в них вірить!

8-го січня 2020 року саме в період різдвяних свят на базі ЦПР «Мрія» було проведено щорічну благодійну акцію «Подаруй Різдво ближньому». На захід були запрошені діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, ВПО, діти з інвалідністю, діти під опікою, багатодітні.

До діток з вітальним словом звернувся голова Баришіської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко, а дітки в свою чергу заколядували, як годиться традиційно на свята та отримали солодкі подарунки.

Цього річ селищний голова за підтримки депутатського корпусу виділили кошти для придбання більш ніж 800 новорічних подарунків для статусних діток з усієї громади, також вкотре долучилися до привітань та придбали солодощі ТОВ «АГРО-С».

Морозівський учнівський колектив з чудовими різдвяними піснями віншував продовження свят…