30 квітня 2021 року відбулося засідання комісії

30 квітня 2021 року відбулося засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки     та надзвичайних ситуацій Баришівської селищної ради.

Враховуючи епідеміологічний стан на території Баришівської територіальної громади та за повідомленням генерального директора КНП«Баришівської багатопрофільної лікарні Буняк Г.М., головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ковриги П.О.  та начальника відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Щербака С.В. Місцева комісія Баришівської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:

1. З дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами), відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановленого Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, забезпечити із 11 травня 2021 року:

– відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти;

– відновлення навчально-тренувального процесу у спортивних спорудах закладами фізичної культури і спорту;

– відновлення надання соціальних послуг.

1. З 05 травня 2021 року відновити роботу закладів торгівлі, ринків,
    ярмарок, закладів громадського харчування, спортивних залів та
    інших закладів культури, проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів, з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами), відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановленого Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  2. З 05 травня 2021 року відновити перевезення пасажирів транспортом у звичайному режимі з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами), відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановленого Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  3. Активізувати роботу щодо контролю виконання обмежень в умовах карантинних заходів на території старостинських округів Баришівської селищної ради Броварського району в частині проведення богослужінь під час Великодніх свят, щоб мінімізувати ризики інфікування, організувати богослужіння в он-лайн режимі або провести їх на вулиці.
  4. Духовенству, релігійним організаціям організувати роботу щодо:

– доведення до вірян єдиної позиції Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та забезпечити її виконання щодо святкування  Великодня в умовах карантинних обмежень;

– інформування прихожан на службах напередодні проведення релігійних обрядів, а також при вході до храмів щодо формату їх проведення;

– вироблення рекомендацій для вірян стосовно відвідування обряду благословення та освячення їжі лише однієї особи від домогосподарства або родини (без відвідування всією родиною);

–  утримання від відвідування релігійних обрядів людьми похилого віку та з хронічними захворюваннями;

– утримання від святкових обіймів та привітань з безпосереднім (фізичним) контактом між вірянами та служителями церкви;

– обмеження відвідування та прийому гостей після проведення релігійних обрядів;

– зосередження уваги під час проведення релігійних обрядів збереженню здоров’я та захисту сім’ї, вакцинації, захисту літніх людей, відповідальному ставленню до здоров’я та гігієни.