В переддень святої Пасхи в Коржівську ЗОШ завітали друзі з подарунком для учнів

В переддень святої Пасхи в Коржівську ЗОШ завітали друзі з подарунком для учнів. Щиро вдячні за апаратуру для шкільної раціостанції (в навчальному закладі буде шкільне радіо та гурток для журналістів) депутату Ігорю Гопкало,депутату Анатолію Майсону,НАЧАЛЬНИКУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ Сергію Щербаку,СЕКРЕТАРЮ БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ Надії Слухай,за фінансову підтримку міжнародну некомерційну організацію Isar Ednannia,  БО “Фонд громади Березань” на чолі з Аллою Новіковою.

На зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці з БО “Фонд громади Березань” у напрямку підтримки та розвитку учнівського самоврядування.

Дійсно,для активних громад не має перешкод. В цьому році тільки в Коржівському старостинському окузі реалізовано три проєкти: придбано музичний інструмент для місцевого духового оркестру, електронасос для озера та апаратура для шкільної раціостанції (буде шкільне радіо та гурток для журналістів).

Разом зможемо більше