Свідомий бізнес задля допомоги військовим

Керівництво громади і особисто Олександр Ільченко, члени виконавчого комітету і депутатського корпусу, працівники Баришівської селищної ради не стоять осторонь проблем забезпечення військових частин і бойових підрозділів Збройних Сил України. Особливо підтримують ті, де наші земляки, жителі Баришівської громади,  вперто захищають нашу державу, відвойовуючи кожен метр української землі.

Залучають до участі у вирішенні питань матеріально-технічного забезпечення підрозділів і бізнесові структури й підприємства, які давно чи віднедавна ведуть господарську діяльність на території громади.

Так, минулого тижня на прохання про допомогу уже не вперше відгукнулися представники мережі автозаправних станцій  «Авантаж-7», які лише недавно запустилися в роботу. Для 136-ого батальйону територіальної оборони, у складі якої майже 40 жителів Баришівської громади, вони передали три квадрокоптера, оснащених камерами для зйомки та запису відео.

Бо свідомий бізнес – це не просто банальна можливість заробити, це можливість стати краще через допомогу іншим. У цьому і проявляється соціальна відповідальність бізнесу!

Дякуємо директору ТОВ «Авантаж-7» Каланчі Михайлу Михайловичу за підтримку наших військовослужбовців!

До речі, ці квадрокоптери будуть задіяні до знищення ворога на Куп’янському напрямку!

Дякуємо свідомому бізнесу! Віримо в ЗСУ! Наближаємо перемогу України разом!