Сприяння економічної самостійності малозабезпечених сімей

На виконання доручення Міністерства соціальної політики щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 №397 «Деякі питання сприяння економічної самостійності малозабезпечених сімей» на базі Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбулась онлайн-нарада.
В робочій зустрічі взяли участь директор Гарбуз Єгор та заступник директора Карпенко Людмила Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості, начальник відділу соціальної підтримки громадян управління соціального захисту населення Баришівської селищної ради Василенко Лариса, начальник відділу формування виплатних документів Баришівського підрозділу СЗН УСЗН Броварської РДА Бикова Ірина, директор центру соціальних служб Баришівської селищної ради Борзак Лариса, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Ілляш Юлія.
Метою наради є організація роботи з надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей.