Зустріч зі Святим Миколаєм

У зв’язку із переходом Православної церкви України на новоюліанський календар 6 грудня ми уперше святкуємо День святого Миколая  разом із вірянами західного обряду.

Службою у справах дітей та сім’ї для 11 дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та які брали участь в конкурсі малюнку «Моя дитяча мрія», організовано  зустріч з Святим Миколаєм у його резиденції, яка відкрилась на базі культурно мистецького центру.

Незабутнім для дітей стало спілкування зі Святим Миколаєм, якому вони охоче розповідали віршики, співали пісні та отримували натомість солодощі та фото на згадку.

Завітав на відкриття резиденції і секретар селищної ради Олександр Ільченко, який привітав наймолодших мешканців громади з їхнім улюбленим святом та побажав рости здоровими і щасливими під мирним небом України.

Солодкі подарунки під час заходу діти отримали від Української Федерації Банків Продовольства.