Відбувся польсько-український бізнес-форум

Днями в м. Львів відбувся польсько-український бізнес-форум в контексті відбудови України. Він став зручною платформою для налагодження комунікації, зокрема, між  територіальними громадами України та представниками польського міністерства та бізнесу.

Нашу громаду на форумі представили секретар Баришівська селищна рада Олександр Ільченко та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Kristina Dorofeeva.

Спілкувалися з учасниками форуму щодо залучення польського бізнесу до Баришівської громади, презентували Баришівську територіальну громаду та її інвестиційну привабливість.

Такий форум є черговим кроком у зміцненні міжрегіональної польсько-української співпраці.

Це можливість обмінятися досвідом, знаннями щодо функціонування бізнесу та співробітництва з органами публічної влади.