Завітав святий Миколай…

Подарунків багато не буває! Саме таким девізом керувались організатори благодійного заходу, який відбувся в Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради. Волонтери та благодійники обʼєднались, щоб привітати дітей загиблих військовослужбовців ЗСУ Баришівської громади.

Марія Ващенко з БO “БФ «Зоря Милосердя» та її команда забезпечили неймовірно активну та драйвову програму для дітей.

До святкового дійства приєднався Святий Миколай і побажав бути розумними, слухняними та щасливими в мирній Україні.За традицією кожна дитина отримала солодкі подарунки від Українська Федерація Банків Продовольства

Від Ващенко Марії та Оксани Нероби хлопчики та дівчатка отримали індивідуальні іменні подаруночки.

За участь в конкурсі малюнків “Моя новорічна мрія” від Ссдс Баришівка учасники отримали термочашки та різвяні адвенткалендарі.

Від пастора церкви “Добра звістка” Віктора Руденка родини отримали продуктові набори.

Діти отримали безліч неймовірних та позитивних емоцій, задоволені та щасливі, з купою подарунків повертались додому, вкотре переконавшись, що Святий Миколай дійсно існує.

Дякуємо нашим незламним захисникам за можливість дарувати радість дітям.