З «Великоднім кошиком» до родин загиблих учасників АТО

Напередодні Великодніх свят уже традицією в Баришівській громаді стало проведення благодійної акції «Великодній кошик». Продуктові набори та паски вже отримали  одинокі громадяни, що перебувають на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баришівської селищної ради, сім’ї з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Особливої турботи сьогодні, в період карантину, потребують сім’ї загиблих воїнів АТО. Піклуватися про такі родини – це, у пешу чергу, наш моральний обов’язок перед захисниками України.

Тож 15  квітня 2020 року до таких сімей завітали спеціалісти відділу соціального захисту населення Баришівської селищної ради, в. о.  старост с. Волошинівка, с. Масківці, с. Гостролуччя, с. Лук’янівка, с. Селичівка  привітали з Великодніми святами та вручили продуктові набори, до яких входять основні продукти харчування (борошно, макаронні вироби, крупи, цукор, олія) та паски. Також родинам вручили засоби індивідуального захисту – маски.

Ми розуміємо – ніщо не здатне компенсувати страшної втрати близької людини. Та найголовніше, що ми можемо зробити для родин загиблих героїв, це пам’ять про подвиг їхніх рідних і тепло турботи. Матері та батьки воїнів-героїв щиро подякували за привітання і, найголовніше, кожен з них відчув турботу і піклування, почув щирі вітання та слова підтримки, такі необхідні напередодні Воскресіння Христового.