Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати” 15.04.2020

Доброго вечора!

Залишок на рахунку станом на 15.04.2020 р. – 15 144 грн.

Дякуємо, всім, хто допомагає!

Сьогодні отримали 20 шт.- очкі стоматологічні, 1 л дезрозчину та 24 шт. захисних багаторазових комбінезонів -передаємо лікарям Баришівської громади.

Отримали 100 масок: дякуємо Людмилі Тішурі та Олені Дмитрук;, щира подяка також відділу культури Баришівської селищної ради за  швидку мобільну співпрацю.

Шановні мешканці Баришівської громади! Кабінет міністрів України відповідною постановою (https://www.kmu.gov.ua/…/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-ka…) на час карантину до 24 квітня заборонив усі масові релігійні святкування, в тому числі свята Великодня. Під заборону потрапили культурні, розважальні, спортивні, соціальні і релігійні заходи. Тож звертаємося до жителів громади з наполегливим проханням на Великдень залишатися вдома, у родинному колі, а до великодніх богослужінь долучатися за допомогою трансляцій через засоби масової комунікації. Просимо з розумінням поставитися до обмежень, пов’язаних з карантином. Бережіть себе та будьте здорові!

Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати” від щирого серця вітає Вас з наступаючими Великодніми святами та дуже просить всіх небайдужих приєднуватися!

Ми глибоко переконані, що поодинці неймовірно складно буде боротися з бідою, але якщо працювати разом і на випередження, то якраз ми і зможемо виграти час та перемогти пандемію ковід-19!

Координатор проекту Оксана Нитченко 067-994-63-35 (збір продовжується 5168757411030937