З метою належного виконання батьківських обов’язків, запобігання поширенню короновірусної інфекції (COVID-19) будо відвідано 5 родин

18 травня 2020 року директором і фахівцями Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради та представником служби у справах дітей та сім’ї з метою належного виконання батьківських обов’язків, запобігання поширенню короновірусної інфекції (COVID-19) будо відвідано 5 родин, які проживають на території Баришівської громади/с.Перемога, с.Гостролуччя, с.Селище/ З членами родин, які знаходяться під соціальним супроводом проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота про ознаки захворювання COVID-19, його симптоми, правила індивідуального захисту, алгоритму дій у разі наявності у батьків або дитини ознак захворювання.

Через припинення відвідування закладів освіти та запровадження інших заходів, що передбачають цілодобове перебування дітей вдома, зростає ризик незабезпечення їхніх першочергових потреб. Більш за все це стосується сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Вразливість сімей посилюється непоодинокими випадками втрати батьками роботи або постійного доходу.

Тож на час дії карантинних заходів проблеми виконання батьками своїх обов’язків щодо дітей, а також профілактика домашнього насильства.

Під час виїздів, членам родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, надано консультування щодо належного виконання батьківських обов’язків, виявлення ознак захворювання COVID-19, його симптомів, правил індивідуального захисту. Ситуація в родинах, які знаходяться під соціальним супроводом постійно контролюється.

Відвідування сімей здійснюється з дотриманням санітарно-епідемічних норм, шляхом співпраці зі службою у справах дітей, сільськими старостами, яким щиро вдячні за співпрацю.