Великодній калейдоскоп

Напередодні свята Великодня для діток захисників, які віддали своє життя за Україну, службою у справах дітей та сім’ї проведено захід «Великодній калейдоскоп», який організували для того, щоб діти відволіклися від реалій сьогодення, отримали приємні передсвяткові емоції. Захід відбувся в Свято-Троїцька Парафія М. Баришівка, вітальним словом зустріч відкрили начальник служби Марина Павленко та настоятель храму о. Михайло Сливчук.

Хлопці та дівчата взяли участь у тематичному майстер-класі від Юлія Кухова з виготовлення топерів у Великодній кошик, який приніс багато задоволення його юним учасникам.

Усі діти люблять приємні сюрпризи та подарунки, тому свою вдачу учасники заходу перевірили під час проведення безпрограшної «Великодньої лотереї».

Шквал емоцій, щирі посмішки і радість принесли присутнім Пес Патрон та Весняний Зайчик, які завітали на свято (благодійна допомога Вадима Макієнка та Гунько Светлана). Захід завершився у приміщенні ЦПР «Мрія», казкові герої допомогли хлопчикам і дівчаткам отримати подарунки (продуктові набори, пледи, солодощі, кепки, паски) від Баришівської селищної ради, депутата Київської обласної ради Юліана Москаленка, представників МГО «Центр міжнародних відносин» Лани Волинець, БФ «Нескорена Україна 24.02» Олени Малишевої, БФ «Ліга милосердя» родини Іванових та настоятеля Свято-Троїцького храму Михайла Сливчука.