У співпраці з благодійним фондом Гуртом ЮА

5 березня 2023 року представники благодійного фонду Гуртом ЮА відвантажили до Центру соціальних служб Баришівської селищної ради: памперси дитячі, іграшки, дитячі речі (коляски, ходунки, одяг та взуття б/в), дорослі речі (б/в) для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення Баришівської громади, які наразі потребують допомоги. Також спеціалісти Центру постійно беруть участь в передачі необхідних речей на передову для підтримки воїнів ЗСУ.

Щиро дякуємо всім небайдужим жителям Баришівської громади, організаціям, які працюють на території громади та активно беруть участь в допомозі, волонтерам, які возять вантажі, організовують доставку всього необхідного на передові позиції– всі ви своїми стараннями наближаєте нашу ПЕРЕМОГУ.

Інф. Центру соціальних служб