Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

ПРОВІДНІ ФАХІВЦІ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СПІЛЬНО З ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ОФІЦЕРОМ ГРОМАДИ-КАПІТАНОМ ПОЛІЦІЇ ДМИТРОМ ШПАКОМ ВІДВІДАЛИ СІМ’Ї/ОСОБИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямків діяльності Центру соціальних служб Баришівської селищної ради. Фахівці вивчають потреби сімей, надають соціальні послуги та здійснюють соціальний супровід таких сімей, залучаючи усі можливі ресурси громади, аби допомогти їм мінімізувати та подолати негативні явища.

7 березня 2023 р. спеціалісти Центру спільно з поліцейським офіцером громади капітаном поліції Дмитром Шпаком відвідали сім’ї/особи, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Такі сім’ї – завжди в полі зору відповідних служб.

Інф. Центру соціальних служб