Реалізація проєкту із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину

Міністерство соціальної політики підтримало ініціативу Національної мережі продуктових магазинів АТБ і спільно з органами виконавчої влади в квітні місяці запровадили реалізацію проєкту із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19.

В умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада та бізнес об’єднують свої зусилля в підтримці вразливих категорій населення.

Загалом по Україні корпорацією АТБ підготовлено 572 571 продуктових наборів на суму 100 млн грн та передано незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей.

В Баришівській громаді було роздано 282 продуктових набори, керівником Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баришівської селищної ради Іван Івановичем Кутовим.