Благодійна акція «Великодній кошик” триває…

Ще більша кількість небайдужих, щедрих жителів нашої громади виявляє бажання приєднатись до акції, яку започаткував голова Баришівської селищної ради, О. П. Вареніченко. Сьогодні продуктові набори отримують 16 багатодітних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах Лукашівського, Паришківського, Корніївського та Перемозького старостинських округів. Фінансову допомогу для придбання продуктів харчування, а саме борошна, круп, цукру, олії, макаронних виробів, чаю та пасок, отримали від депутата обласної ради Мар’яна Лук’яненко Мар’яни Лук’яненко. Також паски надала ФОП Оксана Шуляк. Щиро вдячні вам за небайдужість до проблем соціально – вразливих сімей з дітьми напередодні світлого свята Великодня.
Заступник голови селищної ради Віталій Гордієнко та спеціалісти служби Валентина Русанова , Юля Ілляш, фахівець із соціальної роботи Центру, Тамара Варениченко відвідали сім’ї для привітання зі наступаючим святом Великодня, надали інформаційні роз’яснення щодо правил дотримання карантинних заходів під час святкування та забезпечили родини дезинфікуючим засобами і масками багаторазового використання для індивідуального захисту, які власноруч пошили працівниці відділу культури та туризму Баришівської селищної ради.
Ми намагаємо подбати про те, щоб жодна дитина з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, не залишилась без уваги та подарунка до свята.