Психоемоційна реабілітація сімей з дітьми

44 дитини з мамами Баришівської громади стали учасниками безкоштовного п’ятиденного табору для сімей, які мають потребу в психоемоційній реабілітацїї, як постраждалі від окупації та ведення бойових дій на території громади.

Проект реалізовується завдяки підтримки USAID фондом “Щире серце” в особі керівника підрозділу “Живе серце” Катерини Березко при співпраці з Баришівською селищною радою.

Сім’ї з дітьми будуть проходити соціально-психологічну реабілітацію у відпочинковому комплексі “Отаман” м. Львів. Для всіх учасників передбачено проживання, трьохразове харчування та різноманітна програма. В програмі табору ігри з аніматорами, мистецькі майстер класи, арт-терапія, групова психотерапія для матерів, індивідуальна робота з психологами, пілатес або йога, освітньо-просвітницькі заняття, спортивні ігри, інтелектуальні та творчі вечори та інші емоційно-психологічно розвантажувальні заходи. Перший день розпочався з оглядової екскурсієї по місту та знайомства з компексом та учасниками групи.

Транспортне забезпечення групи здійснювало ТОВ “Підприємство “Троїцька Артіль” за фінансової підтрики Баришівської селищної ради.

Інф. Служби у справах сім’ї та дітей