Профілактична бесіда

Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків.

Головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Юля Ілляш та інспектором ювенальної превеції Броварського районного управління поліції ГУНП в Київській області Ura Moysiienko для здобувачів освіти 5-10 класів Морозівського НВК «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок» імені Дениса Поповича проведено профілактичну бесіду щодо правопорушень серед дітей і відповідальність за їх скоєння та про булінг: поняття, ознаки, відповідальність. З метою попередження втягнення молоді в протиправні дії з наркотиками піднімалось питання про вплив наркотиків на організм, фізичні і соціальні наслідки.

Присутнім повідомили про три види юридичної відповідальності – цивільну, адміністративну та кримінальну. Також інформували, що до неповнолітніх, визнаних винними у вчиненні злочину, судом можуть бути застосовані такі основні види покарань: штраф; громадські роботи; виправні роботи; арешт; позбавлення волі на певний строк.