Працівники центру соціальних служб для сім‘і, дітей та молоді Баришівськоі селищної ради завжди в роботі і від їхньої допомоги та позиції залежить, чи зможуть підопічні залишатися вдома під час карантину та бути у безпеці. Зрозуміло, що багато з підопічних, які не виходять на вулицю, фактично перебувають на постійному карантині! Вони завжди сидять удома й не спілкуються ні з ким, крім свого соціального працівника та іноді сусідки.

А села в Баришівській громаді значні за розмірами, пішки приходиться долати не один кілометр, оскільки соціальні працівники не тільки допомагають мешканцям громади по господарству, але й доставляють їм замовлення: продукти харчування, ліки і продовольчі товари, тому для роботи необхідний велосипедний транспорт.

Нещодавно гуманітарний груз від Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини» О.Ю. Овечко та представників Громадської організації «Медико – соціальний захист людей з інвалідністю та ветеранів», передав на потреби громади велосипеди, які сьогодні отримали:

Вінтіна Альона Вікторівна, фахівець із соціальної роботи с.Борщів;

Мельниченко Антоніна Василявна, прийомна родина, яка функціонує в смт Баришівка;

Говорова Світлана Іванівна, родина