Незахищені категорії дітей потребують особливої уваги

Спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Юля Ілляш з метою захисту прав дітей під час карантину, контролю за їх умовами проживання та виконання батьками батьківських обов’язків здійснила виїзди в сім’ї опікунів/піклувальників та багатодітні сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах сіл Дернівка, Власівка, Корніївка та смт. Баришівка. За сприяння Баришівської селищної ради, родинам були надані маски, пошиті Світланою Дорошенко та дезинфікуючі засоби, які придбали родина Оксани та Олександра Бойків. Також була проведена роз’яснювальна робота щодо профілактики інфікування, дотримання умов карантину та здійснення заходів в разі виникнення симптомів захворювання у дітей. Такі профілактичні виїзди плануються проводитись і в інші населені пункти громади, адже зараз, як ніколи, соціально – незахищені категорії дітей потребують особливої уваги.