ДОПОМОГА ДО ВЕЛИКОДНЯ!

Служба у справах дітей та сім’ї долучилась до проведення благодійної акції «Великодній кошик», ініційованої Баришівська селищна рада, з метою підтримки опікунських та багатодітних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, внаслідок введення карантинних заходів.
Начальник служби, Марина Павленко, залучила спонсорські кошти, на які були придані продукти харчування (олія, борошно, гречка, цукор, пшоно, перлова крупа, вермішель, чай). Сформовані продуктові набори впродовж тижня будуть роздані сім’ям з дітьми Баришівської громади, які найбільш того потребують.

Якщо ви маєте бажання та можливість підтримати в скрутний час соціально – незахищені категорії сімей з дітьми нашої громади, запрошуємо долучитись до благодійної справи одним із запропонованих шляхів:
– надати продукти харчування або засоби гігієни до служби у справах дітей та сім’ї, яка знаходиться за адресою: смт. Баришівка, вул. Київський шлях, 48 (в приміщенні податкової інспекції, 2 поверх);
– виділити фінансову допомогу, на яку будуть придбані продукти харчування чи засоби гігієни сім’ям з дітьми (звіт за кожну використану гривню надамо обов’язково)
– або ж самостійно завезти продукти в родину (контактні дані можна отримати у нас)!
Всю детальну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши на номер 097 283 08 86 (Марина Павленко). Ми розглянемо всі ваші пропозиції!
Давайте робити добрі справи спільно!!!!
Здоров’я всім, бережімо себе та свої рідних!