Мобільна волонтерська – група “Нас не подолати”

Доброго дня!

Залишок на рахунку станом на 10.04.2020 р. – 24 078,09 грн.

Дякуємо, всім, хто допомагає!

Сьогодні отримали 6 шт. пульсоксиметри та 3 відсмоктувачі медичні на суму 15 630 грн; 2 безконтактні термометри -5 936 грн. передаємо лікарям Баришівської громади.

Трішки розповімо Вам про наше «лінійне виробництво» захисних масок:

Сьогодні ми завітали в гості до МНВК (навчально-виховний комплекс), які розказали та трішки навчили виготовляти захисні маски.

Зі слів, директора закладу Володимира Івановича Гончара: саме головне правильний та економний крій – яким він і займається, а далі працюють майстрині :Інна Ісаківна Бабій, Тетяна Андріївна Крохан, Іванець Лариса Іванівна.

Повірте, робота кипить! Робота кипить і у наших чарівниць, які власноруч створюють маски вдома, щира подяка Тетяні Безлюдько- 120 масок сьогодні.

Але ми нагадуємо: зручність власноруч пошитих масок у тому, що їх можна використовувати декілька разів. Носити таку маску можна до 3-4 годин. Звісно, як наголошують медики, маска потрібна найперше хворим, щоб вони не заразили оточуючих. А також медикам і тим, хто доглядає хворих, щоб захистити себе. Проте зараз у період карантину маска не буде зайвою для всіх нас – вона допоможе менше торкатися руками обличчя, що вкрай важливо, коли виходите у магазин, аптеку чи деінде. Але не забувайте, що марлеву чи тканинну маску потрібно прати та прасувати!

Шановні мешканці Баришівської громади! Дуже просимо всіх небайдужих приєднуватися!

Ми глибоко переконані, що поодинці неймовірно складно буде боротися з бідою, але якщо працювати разом і на випередження, то якраз ми і зможемо виграти час та перемогти пандемію ковід-19!

збір продовжується
5168757411030937 Борзак Л.В.