Добрі справи актуальні завжди, а особливо напередодні Великодніх Свят

Вже другий день поспіль відвідують з Пасхальними подарунками (понад дві сотні продуктових наборів) одиноких непрацездатних громадян Баришівської громади: голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко, заступники Баришівського селищного голови –Віталій Миколайович Гордієнко та Юрій Анатолійович Шовть, в.о. старостинських округів Баришівської громади, депутати Баришівської селищної ради: Тетяна Цвілій, Валерій Стишенко, Ірина Опанасенко, Ігор Гопкало, Анатолій Майсон, Анатолій Чорнобай.

Завдячуючи їм та допомозі керівників місцевих супермаркетів «Наш край» (Ігор Марціяш) та «Фуршет» (Тетяна Шерстюк), підприємцям: Майї Кальченко та Тетяні Кравченко, підприємцям с.Лук’янівка: О.Гребенник, М.Воробйов, О.Зуб,ФОП Семенюк С. – подарували людям похилого віку справжнє свято та наповнили великодні кошики.

Бо ми з Вами єдині, на кого розраховують одинокі старенькі.