Денний рейд «Здоровий побут»

З метою перевірки  житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей, які перебувають під опікою та піклуванням, дітей з багатодітних сімей службою у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради 9 лютого 2023 року проведено денний профілактичний рейд «Здоровий побут» на території Сезенківського, Морозівського та Бзівського старостинських округів Баришівської громади.

В рейді взяли участь головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Ірина Ладан, провідний фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб Наталія Іващенко, провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Щерба, інспектор ювенальної превенції Броварського РУП Юрій Мойсієнко.

В ході рейду здійснено обстеження умов проживання у 10 сім’ях, в яких виховується 15 малолітніх/неповнолітніх дітей,  перевірено умови проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичну роботу щодо забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов проживання дітей, їх виховання, попередження насильства в сім’ї, ведення здорового способу життя та роз’яснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно малолітніх та неповнолітніх дітей.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Інф. Служби у справах дітей та сімї