Щодо участі у Всеукраїнському таборі «Хорунжий»

Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження із зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

Повідомляємо шкільну та студентську молодь (віком 14-18 років), представників військових ліцеїв, громадських активістів та громадські організації з прикордонних районів, які долучаються до військово-патріотичного виховання дітей і молоді про можливість участі у таборі.

Для участі у заході необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/UV8qt4QzfmCDU5W67.

Витрати на проживання, харчування та проїзд здійснюються за рахунок організаторів.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі необхідно подати до 07 травня 2019 року на електронну адресу: konovalyk@msms.gov.ua.

Контактна особа: Коновалюк Ольга – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, тел.: (044) 289 08 30.