Робоча поїздка до Лейпцигу

Наразі секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко  бере участь в ролі учасника дискусії на Шостій німецько-українській конференції муніципальних партнерств в м. Лейпциг (Німеччина). До складу делегації також входять голова Партнерського обʼєднання «Пуллах-Баришівка-Березань» Борис Скорик, депутат Баришівська селищна рада Сергій Шинкарук, а також очільник сусідньої територіальної громади, секретар Березанської міської ради Олег Сивак.

Конференція, організована мерією м. Лейпціг та Engagement Global, проходить під гаслом «Разом для Європи: солідарність, відбудова, перспективи на майбутнє».

Партнерами до співпраці запрошені як німецькі, так і українські асоціації міст та громад, серед який і Баришівська ТГ. Особливість цьогорічного заходу – в ньому особисто бере участь Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр та Федеральна міністерка економічного співробітництва та розвитку Свені Шульце, а також мер міста Київ Віталій Кличко

Основні питання, які будуть опрацьовані на конференції:

• відбудова України
  • інтеграція України в ЄС
  • допомога в інтересах розвитку в надзвичайних ситуаціях
  • сталий розвиток

Для довідки. З початку повномасштабної військової агресії рф проти України лише на рівні громад вдалося започаткувати понад 100 нових партнерств між Німеччиною та Україною