Приємно, коли влада, громадськість і бізнес знаходять спільну мову заради людей…

За ініціативи Баришівського селищного голови Олександра Павловича Вареніченка розпочав свою роботу антикризовий центр для подолання пандемії короновірусної хвороби при Баришівській селищній раді.  До співпраці в цьому Центрі запрошено: представників бізнесу, керівників медичних закладів  Баришівської громади та громадськість На засідання, яке відбулося 1-го квітня 2020 року були також запрошені: голова Баришівської РДА  Валентина Олександрівна Зозуля та голова Баришівської районної ради Володимир Антонович Гуменюк.

Вже повідомлялось, що для вжиття заходів з подолання пандемії медичним закладам Баришівської громади виділено:

1,221 млн. грн  – з місцевого бюджету- ці кошти  використовуються медичними закладами згідно нагальних потреб сьогодення(закупівлі обладнання, медикаментів, засобів індивідуального захисту та органгізації підвезення медиків до роботи).  Але це далеко не ті обсяги, які достатні для медпрацівників та ще справа в тім, що не зовсім швидко можна освоїти бюджетні кошти з різних бюрократичних причин (наприклад тендерні процедури), а допомога потрібна саме зараз.

В Баришівській селищній раді наразі призупинено виконання та фінансування всіх видів робіт з метою акумулювання коштів для подолання пандемії.

Працівники виконавчого комітету Баришівської селищної ради при виникненні нагальної потреби готові піти у відпустки без збереження заробітної плати, аби акумулювати кошти.

Благодійний фонд соціального розвитку Баришівського району ” Надія” готовий працювати з представниками бізнесу для більш швидких операцій закупівель.

Для цього створена наглядова рада на чолі з головним лікарем КНП «Баришівська ЦРЛ»  Галиною Миколаївною Буняк

Тож, для всіх благодійників надаємо реквізити для перерахування коштів :

КОД ЄДРПОУ 34976901, поточний рахунок № UA 253218420000026006053183167 в АТ КБ ” Приват Банк”, МФО 321842.

ПАМ’ЯТАЙМО : За плечима усіх успішних справ завжди стоять люди, об’єднані спільною метою, спільними прагненнями зробити щось добре, потрібне, корисне для жителів громади.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!