Прийом громадян

На виконання Закону України «Про звернення громадян» керівництвом селищної ради проводиться особистий прийом громадян (графіки прийому опубліковані на офіційному сайті Баришівської селищної ради).

Сьогодні прийом громадян у Баришівській селищній раді провів секретар ради Олександр Ільченко. На прийом звернулися 8 жителів нашої громади, котрі звертались в основному з питаннями, що стосувались культури, житлово-комунальної сфери, приватизації житла, соціального захисту багатодітних родин.

«Всі звернення були зафіксовані, у межах своїх повноважень розгляну всі можливі способи допомогти людям. Частину питань відразу передав для опрацювання та контролю керівникам профільних відділів» – підсумував результати сьогоднішнього прийому Олександр Ільченко.