Прийом громадян депутатами Київської обласної ради

Відбувся виїзний прийом громадян депутатами Київської обласної ради Маринрю Сапожко та Олександром Сімановським спільно з секретарем селищної ради Олександром Ільченком та депутатом Баришівської селищної ради Володимиром Суходольським.

Під час прийому жителі громади порушували різні питання – від технічних (заміна трубопроводу) до побутових, а також – соціального захисту незахищених верств населення громади.

Кубрак Н. П., староста Селичівського старостинського округу, озвучила проблемне питання ремонту сільського клубу в с. Селичівка.

Лариса Макаренко, староста Волошинівського старостинського округу, загострила увагу на болючому питанні – акту вандалізму, який неодноразово траплявся по відношенню до пам’ятника «Атакуючому солдату» (с. Борщів).

Всі порушені питання – на особистому контролі депутатів Київської обласної ради та місцевого керівництва.