Проект «Діти»

На базі ЦПР «Мрія» 14-го грудня 2019 року проходив конкурсний відбір учнів закладів освіти Баришівської селищної ради, Баришівського району та Березанської міської ради до складу делегації на відпочинок в літній період до м. Пуллах (Німеччина) в рамках проекту «Діти»

До всіх присутніх на початку  з вітальним словом звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Олена Миколаївна Бойко, яка висловила щире бажання пройти успішно конкурс всім присутнім та звичайно ж показати дійсно знання з вивчення іноземних мов.

Дар’я Павлівна Лобунець, представник «Партнерського об’єднання «Пуллах-Баришівка_Березань»» звернула увагу на проведення конкурсу та надала чіткі рекомендації батькам та учням, які приймали участь в конкурсі.

Вперше, в члени журі була запрошена Данчук Жанна Віталіївна, заступник селищного голови з питань соціального напрямку. «В умовах сьогодення знання іноземних мов є не тільки запорукою успішної кар’єри, а й показником освіченості людини, можливістю спілкуватися з іноземцями та знаходити друзів з усіх куточків світу. Володіючи багатьма іноземними мовами, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентоспроможним претендентом на високооплачувану посаду. В нашій громаді є унікальна можливість вивчати іноземні мови і практично втілювати свої знання під час поїздок. Ми представники влади, безмежно щасливі, що учні навчальних закладів громади не бояться вивчати іноземні мови та проходити конкурси, а навпаки розуміють, що наразі знання мов- це вимога часу, адже очевидною є необхідність становлення високоосвіченого фахівця, конкурентоспроможного на ринку праці як в Україні, так і за кордоном,»- наголосила Жанна Віталіївна під час підготовки конкурсної комісії.

Відповідно побратимського договору між громадою міста Пуллах та Баришівським районом в Україні від 26.10.1990, запрошенням Першого Бургомістра громади м. Пуллах пані Сюзанни Таузендфройнд (в рамках офіційної програми обміну між містами-партнерами Пуллах-Баришівка-Березань та проекту «Діти») та з метою відпочинку учнів в місті Пулах (Німеччина), проводиться конкурсний відбір кандидатур на поїздку до Німеччини з числа учнів міст-партненрів.

Засновниками проекту «Діти» є громада м.Пуллаха (Німеччина), зокрема «Партнерське об’єднання «Пуллах-Баришівка_Березань»». Організаторами проекту є Громадська організація  «Партнерське об’єднання «Пуллах-Баришівка_Березань»», Баришівська районна рада, Баришівська районна державна адміністрація, Баришівська селищна рада, орган управління освітньою галуззю Баришівської селищної ради

Завдання проекту «Діти»:

• – сприяти розвитку дружніх відносин між українськими та німецькими дітьми;
  • – стимулювати інтерес учнів до вивчення іноземних мов, зокрема німецької;
  • – культурний обмін між сторонами.

Чекаємо на результати конкурсного-відбору!