Змагання юних науковців

Насичений день 14-го грудня 2019 року був і для учнів Баришівської ОТГ та району, які презентували свої роботи МАН.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Щороку близько 60 обдарованих дітей району беруть участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

На початку заходу до всіх присутніх звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівької селищної ради Олена Миколаївна Бойко, яка побажала юним науковцям справжніх наукових досягнень та хороших результатів!

Успіху Вам юні науковці!