Повідомлення про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

За результатом проведення конкурсу, який відбувся 23.09.2021р. з відбору  суб’єкта оціночної діяльності для розробки  незалежної оцінки вартості комунального майна Баришівської селищної ради  з метою визначення ринкової вартості об’єкта комунальної власності , а саме:  нежитлового приміщення, будівлі котельні з господарськими будівлями, розташованого за адресою: Київська область, Броварський район, с.Коржі, вулиця Промислова, будинок 42, загальною площею 751,5 кв.м, переможцем конкурсу  визнано Товариство  з обмеженою відповідальністю «Консалтінгова компанія «ФОРЕКС», згідно з п.30 Положення про конкурсний відбір субєктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Баришівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Баришівської селищної ради від 16.07.2021 № 591-11-08 та відповідно до протоколу від 23.09.2021 №3.

Конкурсна комісія для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності  Баришівської селищної ради