День працівників освіти

У першу неділю жовтня в Баришівській громаді шанують працю всіх, хто працює в освітній галузі – День працівників освіти (день визначено Указом Президента України з 1994 року). А 5 жовтня щороку відзначають Міжнародний день вчителя.

Напередодні свят з привітаннями та подарунками завітали до всіх навчальних закладів Баришівської громади голова Олександр Вареніченко , заступник  голови з питань соціального напрямку Жанна Данчук, депутат Київської обласної ради Юліан Москаленко. Представники влади щиро привітали педагогів та працівників шкіл, подякували за їх працю, побажали здоров’я, нових здобутків, злагоди в родинах, добробуту.

«Ви працюєте із найдорожчим скарбом – нашими дітьми! Відкриваєте двері у квітучий сад знань, науки та мудрості. Допомагаєте їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи», – такими словами звернувся Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко та з нагоди професійного свята віддзначив грамотами, подяками та подарунками  працівників закладів загальної середньої освіти громади:

– Подякою Міністерства освіти і науки України: за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти у науку України:

Місюру Світлану Василівну, вчителя фізики та математики Баришівського НВК;

Сідько Ірину Миколаївну, практичного психолога Баришівської ЗОШ ім.М.Зерова;

– Грамотою Департаменту освіти і науки КОДА: за творчу педагогічну діяльність, спрямовану на підвищення ефективності навчально-виховного процесу, досягнуиі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління тп з нпгоди професійного свята – Дня працівників освіти:

Радіоненка Сергія Михайловича, учителя математики Морозівського НВК ім.Дениса Поповича;

Самаєву Руслану Павлівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Морозівського НВК ім.Дениса Поповича;

Цілу Надію Іванівну, вчителя біології та географії Подільської філії-Волошинівського НВК імені Героя України Руслана Лужевського

– Подякою Департаменту освіти і науки КОДА: за творчу педагогічну діяльність. спрямовану на підвищення ефективності навчально-виховного процесу, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята -Дня працівників освіти:

Дяченко Марію Олександрівну, учителя почаикових класів Баришівського НВК;

Кандур Вікторію Петрівну, практичного психолога Селищанського НВК;

Шмеригу Ірину Володимирівну, учителя початкових класів Баришівського НВК

– Диплом Національної академії педагогічних наук України та інститу модернізації змісту освіти та за активну участь і професійну презентацію освітніх і наукових досягнень:

Центр професійного розвитку педагогічних працівників ;

Баришівський НВК, в особі директора закладу Калмикової Наталії Павлівни;

Баришівську ЗОШ імені Миколи Зерова. в особі директора закладу Щербака Сергія Валерійовича;

Баришівський ЦПР “Мрія”, в особі директора закладу Головерду Сергія Анатолійовича;

ДНЗ “Промінь”

ДИПЛОМОМ Лаурета премії “За заслуги в галузі освіти імені Миколи Зерова нагороджується  ЛИСОВЕЦЬ ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА,заступник директора з навчально-виховної роботи імені Миколи Зерова

ДИПЛОМОМ Лаурета премії “За заслуги в галузі освіти імені Миколи Зерова нагороджується ,НИКИТЮК ЛЮБОВ ОЛЕКСІЇВНА, учитель початкових клласів Морозівського НВК ім.Дениса Поповича

У нашій Баришівській громаді працюють талановиті вчителі, тренери, турботливі вихователі, наполегливі працівники інших підрозділів,  що по-справжньому люблять свою справу, віддають їй всі сили і час!!!