ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ

Відповідно до рішення Баришівської селищної ради від 26.05.23 №1819-38-08 «Про реорганізацію (припинення) комунального підприємства «Баришівкатепломережа» Баришівської селищної ради шляхом приєднання до КП «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради», КП «ЖЕК Баришівської селищної ради» повідомляє про необхідність встановлення тарифу на теплову енергію (виробництво, транспортування і постачання) для потреб бюджетних установ та інших споживачів.

Тариф розраховано згідно Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. №869.

Зауваження і пропозиції щодо запропонованого тарифу  на теплову енергію (виробництво, транспортування і постачання) для потреб бюджетних установ та інших споживачів просимо надсилати протягом 7 (семи) календарних днів з дня опублікування цього повідомлення на юридичну адресу: 07501, провулок Банний, 3, смт Баришівка, Броварського району, Київської області; за телефоном 0457641357.

Завантажити (XLSX, 12KB)