Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягає продажу

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу по відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними відбулось 24 червня 2024 року о 15.00 у приміщенні Баришівської селищної ради.

У відповідності до п. 4.7. Положення про конкурсний відбір експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінку земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними, згідно рішення Баришівської селищної ради: від 26.04.2024 № 2699-55-08 «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, кадастровий номер 3220255101:01:002:0028, для подальшого її викупу Шевченко С.М.», Баришівська селищна рада оголошує (оприлюднює) результати конкурсу:

Згідно підсумків голосування, переможцем у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0500 га, кадастровий номер 3220255101:01:002:0028, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, місцезнаходження: Київська область, Броварський район, селище Баришівка,
вул. Київський шлях, 16-Б, для подальшого її викупу Шевченко С.М.– обрано ФОП Литвин Б.Г., місцезнаходження: 07501, Київська область, Броварський район, селище Баришівка, вул. Центральна, 17.

Голова комісії    Сергій ШИНКАРУК