ОГОЛОШЕННЯ про намір передати в оренду майно комунальної власності Баришівської селищної ради

Назва об’єкту:нерухоме майно – нежитлове приміщення.

Балансоутримувач – Баришівська селищна рада.

Відомості про об’єкт: нежитлове приміщення загальною площею 41,2 кв.м.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається з метою здійснення роздрібної торгівлі промисловими та продовольчими товарами.

Місцезнаходження об’єкта: Київська область, Баришівський район, с.Гостролуччя, вулиця Центральна, буд.88.

Підстава: рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 16.07.2020 № 183.

Заяви про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови за адресою: смт Баришівка вул.Центральна,27

Термін прийняття документів – протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення (включаючи день опублікування).

У разі надходження двох і більше заяв  на один об’єкт оренди орендодавець приймає рішення про оголошення конкурсу на право оренди майна.

Перелік документів, які подаються заявником:

–  Заява на ім’я орендодавця про наміри узяти в оренду майно, із зазначенням найменування, місцезнаходження (місця проживання) та платіжних реквізитів заявника;

– Копія статуту та установчого договору (у разі звернення господарського товариства із заявою про оренду, копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності для фізичної особи – суб’єкта малого підприємництва; копія паспорта(стор1,2,11) для фізичної особи);

– Копія довідки органу статистики про включення орендаря – юридичної особи до ЄДРПО, ідентифікаційний код для ФОП.

– Копія довідки про взяття на облік платника податку.

– Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (форма№2-р) ( за наявності такого)

– Копія ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (за наявності такої)

– Всі копії документів засвідчуються мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови її наявності) та підписом керівника із зазначенням дати.