Оберіг для Воїна

Мотанка є прадавнім сакральним оберегом, який захищає людину від лихого ока, бід та неприємностей.

Щоб українські воїни хоча б трохи почували себе у безпеці, в FAN-ХАБі Молодіжної Ради для соціально незахищених категорій дітей Баришівської громади спеціалістами відділу молоді та спорту, служби у справах дітей та сім’ї селищної ради був організований майстер-клас «Оберіг для воїна ЗСУ» (виготовлення янгола-мотанки на рюкзак воїну), який провела майстриня Юлія Кухова.

«Перед початком виготовлення ангелочка-мотанки треба зосередитися на тому, що і для кого ти робиш, – зазначила майстриня, –  потім у оберега вже буде своя душа і свій характер. У ці мотанки вкладаємо частинку своєї душі, намагаючись таким чином передати хлопцям свою підтримку і турботу, адже окрім їжі, одягу та військового спорядження, нашим захисникам необхідні позитивні емоції та особливі речі – дитячі малюнки, обереги. Це надає їм сил у боротьбі з ворогом та зігріває душу».

В процесі роботи було створено 10 чудових оберегів для воїнів, які невдовзі відправлять військовослужбовцям на передову.