«Нескорена нація»

На виконання доручення Київської обласної військової адміністрації від 19.08.2022 року № 13879/01/2022 до листа Міністерства культури та інформаційної політики від 19.08.2022 року № 06/11/1600-22 щодо надання інформаційної підтримки виставці «Нескорена нація» управління культури Київської обласної військової адміністрації повідомляє.

3 метою популяризації стародавньої історії українських земель, демонстрації високого культурного рівня розвитку цивілізації на наших теренах з найдавніших часі, нерозривного зв’язку історії та сьогодення, Мiжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана» організовує виставку «Нескорена нація» на території Національного комплексу «Експоцентр України» в м. Києві.

Це буде масштабна виставка унікальних предметів Трипільської культури, серед яких представлені зразки, які є єдиними у світі. Виставка стане із мультиплатформним історичним, навчальним та мистецько-творчим контентом, з можливістю інтерактивної участі відвідувачів. Основу виставки складають предмети трипільської кераміки з колекції Feldman Family Museum, зокрема одне з найбільших в Україні зібрань величного розписного трипільського посуду й унікальнi ужитковi та сакральні артефакти.

Виставка спрямована на розвиток української національної ідентичності, патріотичне виховання, об’єднання нації навколо великого історичного минулого заради великого майбутнього України.

Просимо сприяти розповсюдженні даного анонсу мистецької події серед зацікавлених осіб та розміщення на офіційних веб-ресурсах.

Заступник

начальника   управління                  підпис                    Сергій ВАСИЛЬОНОК

 

Нагору