Нагальні питання розглянуто в рамках одного робочого дня…

Сьогодні, 9-го грудня 2019 року, керуюча справами (секретар виконкому) Баришівської селищної ради Ольга Михайлівна Нестерова провела апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів Баришівської селищної ради. У ході наради розглянуті питання виконання завдань за минулий тиждень, стан забезпечення життєдіяльності громади, проаналізовано стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності.

Обговорено питання щодо: звіту пз виконання  програм; звітів структурних підрозділів; організації та проведенні новорічних святкових заходів в громаді; питання проведення сесій та виконкомів.

Підсумовуючи роботу наради,  Ольга Михайлівна закликала до конструктиву в роботі  та відповідальності кожного за доручену ділянку справи..

Опісля наради, було проведено конкурс на заміщення вакантних посад у службі соціального захисту дітей та сім’ї апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради. Чекаємо на результати конкурсу!

В другій половині дня проведено засідання комісії у справах дітей при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради. Заступник селищного голови з питань соціального напрямку Данчук Жанна Віталіївна ознайомила присутніх з порядком денним засідання.

Представниками комісії були розглянуті:

–  заяви, які надійшли від громадян;

Заслухані доповідачі з питань  функціонування прийомних сімей та  взяття під соціальний супровід сімей, які проживають на території Баришівської селищної ради;

На засідання  були запрошені батьки (мешканці громади), які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

За результатами роботи комісії готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.

Працюємо далі!