Хороші справи в громаді

За ініціативою в.о. старости села Коржі Науменка Віктора  Івановича та за сприяння голови Баришівської селищної ради Вареніченка О. П., заступника селищного голови з питань благоустрою  та  житлово-комунального господарства Шовтя Ю. А. у Коржівському будинку культури розпочалися роботи з відновлення опалення за рахунок коштів пайової участі підприємств, організацій, які знаходяться на території Коржівського старостинського округу.

Перша частина робіт з прокладання газопроводу на зовнішній стіні будівлі Будинку культури с. Коржі  завершена. 9-го грудня розпочинається монтаж конвекторів для обігріву приміщень. В подальшому для прокладання підземного газопроводу буде проведено механічний прокол під дорогою для приєднання до центральної мережі газопроводу.

Роботи тривають…