Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав сьогодні Баришівську громаду Броварського району

Сьогодні відбулась історична подія – на місці зруйнованої окупантами церкви у селі Лук’янівка Митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом з начальником Броварської військової адміністрації Володимиром Майбоженком, першим заступником  начальника Олегом Сиваком, заступником начальника Олексієм Дорошенко, секретарем Баришівської селищної ради Олександром Ільченко зустрівся зі священнослужителями, депутатами, представниками культури громади, громадою села та гостями. Питання відбудови церкви – першочергове!

Ворог нищить наші святині, в с. Лук’янівка Вознесенський Храм 2-Ї половини XIX століття.

Спільними зусиллями, цегла за цеглою востане Храм з руїн, якщо ми спільно спрацюємо.

Сьогодні розпочато відновлення, завезені перші матеріали.

Ми віримо в нашу перемогу, бо хочемо жити у вільній незалежній Україні, ходити до свого храму.

Відбулася панахида за загиблими воїнами, які звільняли с. Лук‘янівка від окупантів.