Благодійний захід, приурочений річниці визволення села Лук’янівка

До річниці визволення села Лук’янівка в місцевому клубі пройшов благодійний концерт.

Завдяки відеокадрам подій, які відбувалися в перші дні окупації села, присутні в залі ніби знову пережили ті хвилини. Фрагменти бою, показані у відео, неможливо збути… Всі разом згадали загиблих, місцевих активістів – всіх, хто допомагав один одному в ті дні.

Спогадами тих страшних подій, що спіткали жителів села, поділився перший заступник голови Баришівської громади Володимир Коцюрбій. Подякував нашим воїнам, які зайшли у те пекло, де була найбільша концентрація російських військ. Побажав скорішої перемоги всім нам.

Сьогоднішній благодійний концерт був організований з метою підтримки ЗСУ

Під час війни люди розкрилися з іншої сторони. Відтепер ми цінуємо прості речі! Хліб для нас – святий! Саме за хліб та підтримку дякували

волонтерам та старості села Володимиру Бондарю

Неодноразово згадували і слова українського Пророка – Тараса Шевченка. «Тополю» читала Наталія Бальон, яка ще зранку презентувала цей твір на обласному огляді-конкурсі!

Зацвіте калина і розквітне Україна!

Ми за воїнів в молитві!

Ми переможемо в цій битві!

Бо наші воїни світла воюють за цілий світ!