Молитовний Сніданок

Сьогодні в Ірпені відбувається черговий Молитовний Сніданок за участі предстоятеля Православної церкви України, митрополита Київського і всієї України Епіфанія, в якому бере участь секретар Баришівської селищної  ради Олександр Ільченко.

Захід традиційно об’єднує представників громадського та політичного сектору, духовенства, депутатів, органів місцевого самоврядування, культурних діячів, волонтерів, сім’ї загиблих Героїв, лідерів молодіжного середовища та представників бізнесу.

Для довідки. Молитовні сніданки за участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів є традиційними у багатьох демократичних країнах світу. Десятки років такі заходи проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах.