Авто від благодійного фонду!

І знову гарні новини для нашої громади. Завдяки плідній співпраці Баришівської селищної ради на чолі з Олександром Ільченком з Благодійним Фондом “Право на захист” наша громада обрана переможцем конкурсу в рамках проєкту “Задоволення нагальних багатогалузевих гуамнітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від війни населення в Україні” і отримала в якості благодійної пожертви автотранспортний засіб HUNDAI STARIA для перевезення маломобільних груп населення та ВПО до місць медичного та соціального значення.

Підписали Договір пожертви автотранспортного засобу заступник селищного голови Єгор Гарбуз та Центр соціальних служб Баришівської селищної ради (директор – Лариса Борзак).

Мрії збуваються!