Круглий стіл : «Інвестиційний потенціал Вишгородщини»

29-го січня 2020 року виконувач обов’язків начальника управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай була запрошена на круглий стіл : «Інвестиційний потенціал Вишгородщини»

Мета круглого стола: залучити до обговорення інвестиційних перспектив Вишгородського району усі зацікавлені сторони для напрацювання пропозицій з підготовки інвестиційного паспорту Вишгородщини.

У ході круглого столу відбулася презентація розроблених пропозицій для внесення до проекту інвестиційного паспорту Вишгородщини

Обговорені слідуючі питання:

1. Пріоритети розвитку Вишгородського району в середньостроковій перспективі.
  2. Інвестиційний потенціал Вишгородського району та перспективні напрями місцевих інвестицій.
  3. Можливі проблеми та перешкоди інвестування.
  4. Моделі спів фінансування як інструменти впровадженні інвестиційних проектів.
  5. Участь МСБ у реалізації інвестиційних проектів району.
  6. Вплив євроінтеграційних процесів на формування інвестиційного потенціалу та інвестиційних можливостей.

Круглий стіл сприяв діалогу та зміцненню співпраці влади, бізнесу та громадян у сфері інвестування в місцевий розвиток.

Зі слів Надії Михайлівни: «На круглому столі «Інвестиційний потенціал Вишгородщини» презентовано актуальні сфери і напрямки інвестування, механізми залучення інвестицій, огляд донорських програм та інших ресурсів фінансування інвестицій, також, презентовані практичні кейси. Головне – залучення інвесторів – це не самоціль. Ціль – це економіка, яка слугує людям. А це не можливо без активності бізнесу, громадськості та влади.»

Дійсно так, адже регіональний розвиток та нарощування інвестиційного потенціалу можливі як результат спільних зусиль місцевого самоврядування, бізнесу, громад і кожного їх жителя. Економічною запорукою успіху виступають місцеві інвестиційні ініціативи, які здатні сконцентрувати наявні ресурси на ключових точках зростання і забезпечити, таким чином, як конкурентоспроможність регіону, так і його процвітання. Євроінтеграційні процеси та реформа децентралізації відкрили нові інвестиційні можливості та перспективи розвитку територій. Це спонукає місцеві органи та бізнес скористатися європейськими інструментами, які у поєднанні з активізацією внутрішніх ресурсів здатні забезпечити нову якість життя.