Зверніть увагу!

На виконання вимог сатті 34 Закону України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин” (далі- Закон) та в зв’язку із набранням 14.07.2020 чинності наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.06.2018 №270 “Про затвердження Вимог до змісту, форми та порядку надання інформації про харчовий ланцюг” (далі-Наказ), згідно доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області №Д/247-20 від 18.08.2020, Баришівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, повідомляє суб’єктів господарювання приватного секторунаселених пунктівна підпорядкованій території щодо реєстрації їх як операторів ринку, так як без проходження реєстрації потужностей (процедура швидка і безоплатна) реалізація продукції тваринного походження ( м’ясо тварин,молоко та молокопродукти) на агропродовольчих ринках буде неможлива.

Прийом заяв на державну реєстрацію потужностей проводиться в Баришівському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області за адресою : вул.Софіївська, 32, смт Баришівка з 9.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45